להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

אירועי חברה

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

אירועי חברה


עשויות להיות מטרות רבות לאירוע חברה, בניהן חשיפה, מיתוג, שימור עובדים, העברת מסרים ללקוחות ולמתחרים, השקת מוצר או שירות חדש לארגון, גיבוש העובדים ועוד. בהתאם למטרות השונות יקבע אופי האירוע, כמות והרכב המוזמנים, ומכאן ניתן יהיה להתחיל ולתכנן. בניגוד לאירוע פרטי (שהוא חשוב בפני עצמו) באירוע עסקי אין מקום לטעויות. מדובר בהשקעה עסקית, חלק מתקציב שנתי מתוכנן, ורק הפקה נכונה וניהול מקצועי של האירוע יבטיח שישיג את תוצאותיו.

יש להפריד הפרדה מוחלטת ברמת ניהול ותכנון האירוע בין אירוע המיועד לעובדים לאירוע המשלב גם לקוחות או לקוחות פוטנציאלים. באירוע אליו מוזמנים לקוחות יש לשמור על קו מנחה שהוא בבחינת קונצנזוס. אל מול הלקוחות יש להישאר ייצוגיים, להקפיד על מקום מכבד, ארוחה ראויה ועשירה והחלק הבידורי של האירוע חייב להיות נקי ממחלוקות. גם אם רק אחד מבין האורחים שומר כשרות, האירוע כולו יהיה כשר, וכן אין מקום להפעלות שנויות המחלוקת.

כאשר מדובר באירוע המיועד לעובדי החברה, דווקא הגיבוש ותחושת ה ביחד ייוולדו מתוך השינוי בפאזה, הפתיחות והתחושה כי ניתנת לעובדים האפשרות להתבטא ולחשוף צדדים בעצמם שאינם מגיעים לידי ביטוי ביום יום בעבודה השוטפת. אירועים אלה אפשר לקיים בחיק הטבע, לשלב אטרקציות מובילות המייצרות גיבוש וחוויות ולקשר בזרימה טבעית את העובדים אל הארגון בחבל נוסף, שאינו תלוי שכר ומקצועיות, אלא דווקא בהיבט ובחיבורים האישיים.

ישנן אטרקציות ואפשרויות רבות המתאימות לאירועי חברה מכל הסוגים, חלקן כפעילות עיקרית וחלקן כאטרקציה נלווית. ערב קזינו, ערב משחקים, הרצאה, מופע מוזיקאלי וכדומה יהוו את האטרקציה העיקרית לערב, כאשר לצדן ניתן לשלב גם אטרקציות נלוות דוגמת תא צילום, קיר גרפיטי וירטואלי, צילום מגנטים, עמדות מולטימדיה, שולחנות משחק ועוד.

בכל הנוגע למזון, אטרקציה אהובה ומתאימה במיוחד לאירועים גדולים בהם הדגש הוא על החיבור והגיבוש, הם דוכני המזון. שילוב בין אוכל אהוב, המוגש חם וטרי לאורך האירוע באופן חופשי, מבלי להתחייב לשעת ארוחה מסודרת, משתלבים היטב באירועים מסוג זה.
בגלידה הפקות אירועים נשמח להקשיב לצרכים ולמטרות שלכם, לפני שנמליץ על האטרקציות השונות לאירוע, וכן נעניק לכם חבילת שירותים כוללת במחיר אטרקטיבי.