להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

תא צילום מגנטים לאירועים

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

תא צילום מגנטים לאירועים


צילום ותיעוד של אירוע הם בבחינת בסיס לכל אירוע. השאלה הנשאלת היא איך לעשות את זה, על מנת לא להיתקע רק עם אלבומים מעוצבים בבוידם, לאחר ההתלהבות הראשונית. העולם הדיגיטלי מאפשר לנו לחלוק ולשתף חוויות ותמונות באופן מידי, והתמונות המקצועיות מהאירוע אינן עוד נחלתו הבלעדית של בעל האירוע והמארח.

אחרי שכולם הכירו את העולם של צילום המגנטים, בו מסתובב צלם בין האורחים, מתעד אותם ברגעים אותנטיים של המסיבה, ולאחר זמן קצר מספק להם את התמונה כמזכרת מודפסת על גבי מגנט, הגיע תורה של האטרקציה שהיא הדבר הבא בתחום צילום האירועים: תא צילום. תא צילום כשמו כן הוא, חדר נייד, תא הנבנה במקום, בעל תנאי תיאורה מתאימים ומצלמה מתקדמת, באמצעותו האורחים יכולים להיכנס ולצלם את עצמם. אין מדובר בצילומים רשמיים לתמונת דרכון, אלא בצילומים חווייתיים המשלבים מבחר אביזרים, איפור וכדומה, ומאפשרים לאורחים להשתטות, לצחוק ולהצחיק, לצבור חוויות משותפות ולתעד את כל זה.

לתא הצילום ניתן להיכנס לבד, בזוגות או בחבורות ואף לייצר סדרה של צילומים בשיטת הסרט הנע. את התמונות מקבלים האורחים במקום על גבי מגנטים מעוצבים, אליהם ניתן להוסיף את שם חתן/כלת השמחה, תאריך, לוגו או כל דבר שבוחרים. בניגוד לצילום מגנטים סטנדרטי, בהם כל תמונה מודפסת על גבי מגנט, בתא צילום ניתן ליצור סדרה של תמונות משעשעות המודפסות כולן על גבי אותו מגנט, המוארך ודמוי סימניה.

אטרקציית תא צילום לאירועים מתאימה במיוחד למסיבות סיום ומסיבות המיועדות לבני נוער ומתבגרים, שנהנים במיוחד לקבל על עצמם רוח שטות ולתעד את כל חוויותיהם, מעבר לתיעוד המובן מאליו בסמארטפונים האישיים. ניתן לשלב תא צילום יחד עם קיר גרפיטי, ולקבל את כל התמונות המצולמות בתא הצילום, בשילוב ברכות ומסרים מהאורחים, על גבי מסך ענק במקום, וכן ממנו ניתן גם להדפיס את התוצר הסופי.

חברת גלידה, חברה מקצועית להפקת אירועים, מספקת את כל סוגי האטרקציות, ומשלבת רמה מקצועית גבוהה, ניסיון של שנים וחדשנות תמידית בתחום האירועים. בגלידה ישמחו לספק את תא הצילום לאירוע הבא שלכם, ומבטיחים הנאה צרופה.