להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

שולחנות משחק

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

שולחנות משחק


בין כל האטרקציות לאירועים, חוזרות ותופסות את מקומם דווקא האטרקציות הפשוטות, שאינן כוללות מופעים גרנדיוזיים או הפעלות מאתגרות ופשוט גורמות לילדים להתחבר למה שהם הכי אוהבים: לשחק. שולחנות משחק ניידים המוצבים באירועים שונים להנאת הילדים, ובלא מעט פעמים גם המבוגרים מצטרפים (שלא לומר משתלטים), עשויים להפוך לנקודת השיא של האירוע במשחק משותף ובצבירת חוויות.

שולחנות משחק ניתן להציב באירועים משפחתיים או בכל אירוע המשלב מבוגרים וילדים גם יחד, במטרה להעסיק את הילדים על מנת שלא יסתובבו חסרי מעש ומשועממים. שולחנות המשחק מתאימים לכל הגילאים וניתן לבחור את השולחנות עם סוגי המשחק הרצויים: שולחן כדורגל, שולחן פינג פונג, שולחן ביליארד, שולחן הוקי אויר ועוד. מומלץ להציב את השולחנות מחוץ לחלל המסיבה העיקר על מנת לאפשר לילדים מרחב משחק ולא להפריע לשאר החגיגה. באולמות אירועים לרוב מציבים את שולחנות המשחק בלובי הכניסה.

השולחנות גם מתאימים להצבה בימי הולדת, מסיבות סיום וכדומה, הן בתור אטרקציה נלווית לערב והן בתור אטרקציה עיקרית. במידה ומעוניינים להפוך את שולחנות המשחק לחלק ההארי של המסיבה, מומלץ להזמין מספר גדול של שולחנות ולייצר טורנירים בין הילדים. באופן כזה כל הילדים שותפים לחוויה כל הזמן הן כשחקנים פעילים והן כמעודדים.

חברות הפקת אירועים המתמחות במתן מענה ושילוב אטרקציות באירועים השונים ידעו לתת מענה על פי סוג האירוע ועל פי צרכיהם ורצונם של המארחים בנוגע לכמות שולחנות המשחק, גודלם, מקום העמדתם וכמובן סוגי המשחקים המושכים ביותר על פי גיל הילדים. מומלץ תמיד לשלב את השולחנות עם אטרקציות נוספות באירוע, הן מההיבט הבידורי, הן מחוויית ההסעדה (ניתן לשלב דוכני מזון וכדומה) ועוד אטרקציות שיהפכו את האירוע לייחודי ובלתי נשכח.

חברת ההפקות גלידה המתמחה באטרקציות לאירועים בניהן שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה ואחרות, מציעה מגוון חבילות אטרקטיביות של בידור והפעלות איכותיות במחירים הוגנים ונוחים. בגלידה ישמחו לייעץ לכם בהתאם לטיב האירוע, כמות המשתתפים ועוד וליצור עבורכם את האירוע השמח והמלהיב ביותר.