להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

קיר גרפיטי וירטואלי

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

קיר גראפיטי וירטואלי


מה שהופך אטרקציה באירוע לשם דבר הוא לפני הכל שילובם של האורחים בעשיה ובשמחה. קיר גרפיטי וירטואלי הוא בדיוק הדרך לאפשר לכל אחד מהאורחים, מקטן עד גדול, ליהנות ולהביע יצירתיות, לברך, להצטלם, ביחד או לחוד, ולקבל מזכרת לכל החיים.

קיר גרפיטי הוא אטרקציה המשולבת עם תא צילום. לאורחים האפשרות להצטלם בתא הצילום במגוון אפשרויות משעשעות, בעזרת אביזרים או בלעדיהם, ובהמשך לשלב את התמונה על הקיר, בו לרוב כבר תופיע תמונתו של חתן השמחה כאשר כלל האורחים המברכים יופיעו סביבו.
ישנן שתי אפשרויות להעמדת קיר דיגיטלי:
מסך ענק בגודל 3/3 המוצב במרכז האירוע. לרוב מתאים במקום סגור, באירועי ערב ובאירועים המשלבים ריקודים. יש להקפיד שלא להציבו אל מול תאורה ישירה ומסנוורת.

מסך מגע בגודל 55 אינצ' לפחות. מתאים גם לאירועים המתקיימים בחוץ, חשוב למקמו באזור מוצל.
המסכים מותאמים לאירועים משפחתיים, לימי הולדת, מסיבות וכדומה אך גם בעלי הצלחה גדולה באירועים עסקיים. כאשר מדובר באירוע חברה ניתן לשלב על המסך את לוגו החברה, המסרים הארגוניים, וכן לבקש מהעובדים האורחים להיות שותפים למסרים ולדרך בה הם רואים את הארגון. ישנם ארגונים המעלים על גבי הקיר את תמונות העובדים והאמירות שלהם, כאשר מדובר באמירות מעצימות וחיוביות ניתן אף להעניק לאחר מכן ללקוחות תמונה של התוצר הסופי כאות הוקרה ועל מנת לחבר אותם גם לפן האישי של הארגון לצד הפן העסקי.

מאחר ומדובר בעבודה דיגיטלית, גם את התמונות המצולמות בתא הצילום וגם את התוצר הסופי קיר הגרפיטי הווירטואלי, יכולים האורחים לקבל. ניתן גם ליצור שיתופים ישירות במקום ולהעלות לרשתות החברתיות על מנת לשתף חברים ובני משפחה בשמחה. חשוב לציין כי אין מדובר באטרקציה המיועדת רק לילדים, ודווקא מבוגרים בכל סוגי האירועים והמסגרות הם שמוצאים עניין וחוויה בקיר גרפיטי וירטואלי במרבית המקרים.

צוות ההפקות של חברת גלידה- אטרקציות לאירועים, ידע על פי מיקום וסוג האירוע להביא ולהעמיד עבורכם את הקיר הווירטואלי על שלל האפקטים המלווים אליו, ולהעניק לכם מזכרת המשבת שלל רגשות, יצירתיות ומקצועיות, שתישאר לכל החיים.