להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

עמדות מולטימדיה

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

עמדות מולטימדיה


באירועים המשלבים מבוגרים לצד ילדים דוגמת חתונות, בר/בת מצווה ואירועים משפחתיים אחרים, במרבית המקרים הבידור מותאם למבוגרים ואלו מהילדים מצופה לשעשע את עצמם ולא להפריע. שאיפתם הצנועה של ההורים ליהנות מחתונתה של בת הדודה, מארוחה טובה ומשיחה נעימה עם מכרים ובני משפחה מתנפצת אל מול הנדנוד המתסכל מכולם: "אמא, משעמם לי". מפגשים משפחתיים מותירים תחושת החמצה והורים צעירים נקלעים לתקריות דיפלומטיות אל מול סבא עקב עזיבת האירוע מוקדם מן המצופה.

הפתרון הפשוט הוא כמובן לדאוג לאטרקציה ובידור גם עבור הילדים, כאשר כאן עולה השאלה האם לבחור במופע בידור משעשע שירתק את הילדים, למשל הופעת קוסם או ליצן או למצוא אטרקציה בה הילדים הם ברשות עצמם. למרות שמופע של קוסם או אחר יכול להיות מוצלח מאוד בפני עצמו, במקרים כאלה הוא יחטיא את המטרה משתי סיבות:
גיל הילדים באירועים מסוג זה לרוב יהיה מגוון ויכלול ילדים רכים לצד בני נוער. קשה עד בלתי אפשרי יהיה למצוא מופע מתאים שירתק את כולם.
הילדים יקבלו תעסוקה לזמן המופע עצמו בלבד בעוד שהאירוע כפי הנראה יתחיל וימשך זמן רב מעבר למופע, מה שיותיר את הילדים שוב משועממים.

פתרון מתאים לאירועים מסוג זה הוא הצבת עמדות מולטימדיה שירתקו את הילדים ויתנו להם תעסוקה שכולה הנאה. על גבי מסכים גדולים המשלבים קונסולות משחקים ידועות לצד משחקים חדשים וממכרים, יוכל כל ילד בכל גיל למצוא לעצמו את המשחק המדבר אליו.

להורים המביעים חשש מכך שגם מחוץ לבית הילדים ייצמדו למסך, אין מדובר בבהייה משמימה בעוד תוכנית טלוויזיה אלא במשחק אינטראקטיבי ופעיל בו הילד לוקח חלק. חלק לא קטן מהמשחקים המוצעים משלבים תנועתיות של הילד אל מול המסך ומדמות משחקי כדור, ריצה ומשחקי ספורט אחרים. כמו כן מדובר בעמדות גדולות הכוללות את כל המוצרים הנלווים (שלטים, הגה וכו') ומאפשרות גם משחק משותף. מחמם את הלב לראות את בני הדודים שלא נפגשו זמן רב מוצאים עניין במשחק משותף, בתחרות ובאתגר שמספקות עמדות המולטימדיה.

בגלידה, חברה מנוסה המספקת מגוון אטרקציות לאירועים, מוצעות עמדות מולטימדיה מתקדמות שניתן להציב בכל אירוע להנאת הילדים, ובשירות בפריסה ארצית.