להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

מתנפחים

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

מתנפחים לאירועים


כל הורה יודע כי ילדים הם פצצת אנרגיה מתקתקת. אין צורך בהדבקת תוויות או חיפוש הפרעות היפר-אקטיביות, ופשוט צריך לקבל את העובדה כי ילדים הם הרבה יותר תזזיתיים ממבוגרים. בהזמנת ילדים לאירוע, תמיד קיים החשש כי המופע לא ירתק אותם מספיק, ההפעלה לא תאתגר לאורך זמן והילדים יתחילו להשתולל. הפתרון לבעיה הוא פשוט, לקבל את העובדה כי הם ילדים וכפי הנראה הם ישתוללו בלי קשר לאיכות ההפעלה, ולאפשר להם זאת. בתנאים שלכם כמובן.

ילדים אוהבים לקפוץ, ולפני שאתם מוטרדים שיעשו זאת על ספות הסלון שלכם, או יחריבו את הלובי המפואר של מקום האירוע בו בחרתם, דאגו להעמיד במקום מתנפח אחד לפחות ומומלץ יותר, לאפשר לילדים לקפוץ וליהנות בלי חשש לציוד או לביטחונם. המתנפחים הצבעוניים הם ניידים, מתקפלים, ומתנפחים בקלות ובמהירות בעזרת משאבה חשמלית המחוברת לכל מתנפח לכל זמן הפעילות. מדובר במתנפחים איכותיים שניתן להניח גם בחצר, על דשא ובכל שטח חיצוני ואין חשש שקוץ קטן יגרום לנקר במתנפח ולהשבתת השמחה.

המתנפחים יכולים להוות אטרקציה נלווית לאירוע בהנחת מתנפח או שניים בסמוך למוקד החגיגה, מה שיאפשר לילדים להשתולל ולפרוק אנרגיות בין החלקים השונים של המסיבה, או להיות החלק העיקרי של המסיבה, בהקמת משחקיה ניידת ממש, הכוללת מגוון מתנפחים לכל הגילאים ואף ניתן לשלב על המתנפחים עצמם פעילויות שונות בניהם ריקודים, תחרויות ומשחקים. התנועה המתמדת שמייצר הצורך להישאר יציב על המתנפח, יגרמו לילדים מעבר לחוויה משמחת, גם לחזור הביתה מאוד עייפים, משאת לבו של כל הורה.

בהזמנת מתקנים מתנפחים לאירוע יש לוודא כי קיים חיבור נוח לחשמל במקום, וכן מקום מרווח דיו המספיק למתנפח עצמו וכן להתגודדות הילדים שבוודאי יעמדו בתור אליו. לא מומלץ למקם את המתנפחים בצפיפות זה לזה, על מנת לשמור על בטיחות ולהימנע מתאונות.
חברת "גלידה" מספקת שירותי הפקת אירועים ברמה מקצועית גבוהה ובפריסה ארצית. בגלידה ניתן להזמין את כל סוגי המתנפחים לכל סוגי האירועים וליהנות מחוויה אמיתית של שמחת הילדים בכל מקום בו תבחרו.