להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

מתנות לאורחים

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

מתנות לאורחים


בין כל האטרקציות לאירוע שתרצו לשלב על מנת להפוך את האירוע לשמחה גדולה וחוויה לאורחים, ולאחר התכנון הקפדני של התפריט החל ברמת צורת ההגשה וכלה בכמות גרגירי המלח הגס על הפוקאצ'ות החמות, יש לזכור שמאחורי כל אירוע ישנה מטרה וערך. חתונה היא טקס הנועד לסמל אחדות ואהבה לצד הערכים הדתיים והמסורתיים, בר ובת מצווה הם טקסי התבגרות מרגשים בהם נערים ונערות פוסעים צעד ראשון לעולם של בחירות ואחריות, ימי הולדת מציינים נקודת ציון בחייו של כל ילד ומבוגר ומסיבות רווקים ורווקות מהווים חגיגה מקדימה ומעבר בין שני פרקי חיים חשובים.

מעבר לבידור, התפאורה, האוכל והריקודים, החשובים כולם להצלחתו של האירוע ולהעצמת השמחה שהוא מביא, ישנו הצורך לציין ולא באופן סמלי את הערך הנוסף של הערב, שהמסיבה היא רק חלק ממנו. מתנה ערכית לאורחים, שטרחו וכיבדו אתכם בנוכחותם (ולעיתים גם בצ'ק מכובד או מתנה שהושקעה בה מחשבה), תהווה מזכרת יפה, הוקרת תודה ושילוב של אמירה על הערב כולו.
את המתנה המתאימה חשוב לבחור בהתאם לסוג האירוע, סוג הקהל והמסר אותו ברצונכם להעביר.

אנשים המחוברים ליהדות ולמסורת ישמחו להעניק ספר תהילים קטן באירועים כמו חתונה או בר/ בת מצווה, המשלב מילת תודה ואת תאריך האירוע, אחרים יעדיפו מתנה ללא סממן דתי כגון מחזיק מפתחות עם תמונת בעלי השמחה, החתן והכלה או בן/ בת המצווה, שקיות אורגנזה מעוצבות במילוי מתוק, מניפות אישיות באירועים בגן פתוח בימות הקיץ החמים, או צעיפים עם הקדשה אישית באירועי חורף סגריריים.

ניתן גם לשלב מתנות היתוליות ושימושיות כאחד, דוגמת כפכפי גומי פשוטים ונוחים לטובת האורחים, ובעיקר האורחות, שמתקשות לעמוד ולרקוד על העקבים בגובה מגדל אייפל אתם התעקשו להגיע למרות שידעו שיגיע השלב בו ישנאו את ממציא העקבים ויצרניהם לדורות.
עלות המתנה לאורחים לרוב תהיה זניחה ביחס לתקציב האירוע, כאשר כמובן קיים הבדל בין עלויות המתנות השונות, וכן בעלויותיהן של מתנות ממותגות האירוע.

המתנות ישלימו את תחושת האירוח המושלם והחשיבה על האורחים ויעצימו את השמחה וההתרגשות, מה שכבר שווה את מחירן.