להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

משחקי וידאו

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

משחקי וידאו


משחקי וידאו הם ההוכחה האחרונה שכולנו נותרים ילדים, ולא חשוב מה כתוב בתעודת הזהות שלנו. לפני שנפרט את מהות האטרקציה האהובה הזאת, אשר מתאימה לכל סוגי האירועים, נזהיר כי אם אתם חוששים מתקריות דיפלומטיות בין הדודים ובני המשפחה המורחבת לילדי המשפחה ובעיקר למתבגרים שבה, משחקי וידאו הם בדיוק הטריגר המתאים לכך. רק באירוע בו נפרשו עמדות המשלבות את משחקי הווידאו המתקדמים והאטרקטיביים ביותר הקיימים בשוק, ניתן יהיה למצוא את האח של החתן פושט את הז'קט היוקרתי מגופו, אוחז בשלט הצבעוני, ומסרב לשוב לרחבת הריקודים או אל שולחן האוכל, לפני שהביס את אחרון האחיינים בפיפ"א. משחק ילדים אמרתם? תחשבו שוב.

באירועים המשלבים אורחים מכל הגילאים, נהוג לשלב אטרקציות שונות המתאימות לגילאים שונים, על מנת להבטיח שלכל אחד מן האורחים יהיה מענה ועניין באירוע. יתרונם הגדול של משחקי הווידאו, בעמדות גדולות ואביזרים מתאימים, היא שהם מיועדים לטווח גילאים רחב, אך חשוב מכך, מייצרות גם חוויה של ביחד. משחקי וידאו מסייעים בשבירת הקרח בין ילדים ובני נוער, גם אם לא הכירו זה את זה קודם, ובמהרה תגלו חברויות חדשות נרקמות אל מול המסכים הצבעוניים והרועשים.

את המסכים ועמדות המולטימדיה יש למקם מחוץ לאולם האירועים המרכזי, על מנת שלא יפריעו לרוקדים ולסועדים, אולם חשוב מכך והורים למתבגרים יבינו זאת היטב, על מנת שלא להפריע למשחקים. באופן טבעי לאחר זמן משחק מסוים תראו התגודדות של אורחים לצד המשחקים, הן בהמתנה לתורם והן על מנת לעודד את האלוף ושובר השיא הבא.

ניתן לשלב משחקי וידאו, עמדות מולטימדיה ושולחנות משחק נוספים, ולמקם את כולם בחדר הלובי דרכו עוברים כולם, או בחדר אחר שיוקצה על ידי בעלי המקום לצורך זה. יש לדאוג למקום רחב שיתאים למשחקים ולצופים, וכן למקום שהרעש בו לא יפריע לאיש. מדובר באטרקציות לאירוע המשמחות, מעסיקות את האורחים ומותירות חוויה חיובית של בילוי משותף תחת תחומי עניין משותפים.