להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

מכונות עשן

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

מכונות עשן


מכונות עשן הן מכונות קטנות, אשר מופעלות בקלות באמצעות לחיצת כפתור ו/או שלט, ומייצרות אפקט מרשים של עשן על רחבת הריקודים. אין מדובר בעשן אמיתי הנובע משריפה של חומר, ומשום כך הוא גם אינו מפיץ ריח לא נעים או מסוכן בצורה כלשהי לנשימה, לעיניים או בכלל. מדובר באפקט חביב, המוסיף לשמחה על רחבת הריקודים וגם מאפשר לדקות ספורות להשתטות על רחבת הריקודים, ולהחביא את ריקוד הסלסה המביך שהתעקש לבצע הדוד מארגנטינה.

ניתן לשלב מכונות עשן עם מכונת בועות סבון, אטרקציה של בלונים ובר אקטיבי, כאשר כל הללו מטרתם אחת: להפוך את רחבת הריקודים באירוע שלכם לשמחה ומלהיבה ביותר שניתן. ככל שהשקעתם במקום המהודר, בתפאורה מרשימה, בצלם מוכשר, בצלם מגנטים מלהיב ובאוכל איכותי כמובן, המהות האמתית של האירוע מתרחשת על רחבת הריקודים. זה המקום בו תתבטא השמחה האמתית של המארחים ושל האורחים גם יחד, ושם חשוב להשקיע מחשבה ועשייה, בדרך להביא את האורחים אל הרחבה ולהשאיר אותם שם זמן רב ככל האפשר.

עוד מילדותנו אנו זוכרים עשן כאפקט מרגש, בין אם בסרטים בהם צפינו והתרשמנו מהאפקט עוצר הנשימה, ובין באירועים הגדולים דוגמת חגיגות יום העצמאות בעיר, בהם כוסתה הבמה עשן סמיך בטרם נחשף כוכב הרוק שזומן לשמח את הקהל.

אלא שהיו אין עוד מדובר באטרקציה יקרה ומורכבת שהיא נחלתם של אירועים גדולים על חשבון משלם המיסים בלבד. למען האמת, בשל הפשטות שבתפעול מכונות העשן, ומאחר ואין צורך במלווה למכונה והיא מתופעלת באופן עצמאי על ידכם או על ידי התקליטן באירוע, גם העלות של שכירת מכונת עשן, הוא בין העלויות הנמוכות מבין האטרקציות השונות, ומומלץ לשלב אותה בכל אירוע.

בגלידה, חברה מקצועית להפקת אירועים, אנו מספקים את כל האטרקציות לאירועים שתבקשו, ונשמח להתאים עבורכם חבילת אטרקציות המייצרות אירוע מושלם, במחירים הוגנים ועל פי מסגרת התקציב שלכם. בגלידה מתמחים בהפקת אירועים קטנים וגדולים ונותנים מענה לימי הולדת, ימי נישואין ועד בר /בת מצוות וחתונות.