להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

זיקוקים

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

זיקוקים


בניגוד לנהוג לחשוב, זיקוקים אינם רק דרך לבזבוז תקציבי עיריות ביום העצמאות, וכאשר מזניקים אותם מעלה בחכמה הם מהווים מופע מרהיב של שמיים מנצנצים, בשילובי צבעים וצורות שלא היו מביישים כל יצירת אומנות. בעולם בו כל אירוע נראה כמו קודמו, אנשים מבקשים את הייחודיות לאירוע שלהם, ובעיקר את הדרכים להגדיל ולהגביר את השמחה וההתרגשות.
זיקוקים הם שילוב של תאורה ורעש, אשר ביחד יוצרים חוויה משכרת ואופוריה של שמחה. כאשר החתן והכלה יוצאים מטקס החופה כזוג נשוי ועולים על רחבת הריקודים, זיקוקים הם דרך נהדרת לקבל את פניהם כראוי למעמד ולגודל האירוע. גם כניסתו/ה של חתן/ כלת בר/ בת מצווה המלווה בזיקוקים יוצרת כניסה מרשימה ומרגשת לאירוע מרגש לא פחות.
ניתן להשוות בין עצמת פעימות הלב של ההורים ובני המשפחה הנרגשים לעוצמתם של זיקוקים מרהיבים, המעניקים עומק לשמחה הגדולה. ניתן לשלב זיקוקים בתחילתו של האירוע, או בהבזקים לאורך הערב כולו. ניתן גם בתנאים מתאימים לשלב מופע זיקוקים ססגוני ומרהיב ביופיו אשר יהווה חלק מן הבידור בערב.
ישנם זיקוקים מסוגים שונים ועל מנת לשמור על בטיחות האורחים, המארחים והמקום יש להתאים את הזיקוקים אל מקום האירוע. אירוע שנערך בגן אירועים, בפארק ובכל מקום תחת כיפת השמיים יוכל להכיל מופעי זיקוקים מדהימים הנישאים לגובה בדומה לאלו שאנו מכירים מחגיגות יום העצמאות ושכמותם. ישנם גם זיקוקים המותאמים למבנה סגור. במרחבים סגורים ניתן ליצור שובלי אש וניצוצות המלווים את החתן והכלה, זיקוקים בעלי כמות חומרים נפיצים נמוכה יותר המותאמת להתפוצצות בגובה נמוך ותחת תקרה, אולם חשוב לוודא לפני עם בעל המקום וחברת ההפקות המספקת את הזיקוקים, על מנת להתאים לפני הכל את הפתרון הבטיחותי ביותר לאירוע.
עלותם של הזיקוקים משתנה מאירוע לאירוע, בהתאם לסוג הזיקוקים המבוקש, לכמות הנדרשת ולאורך המופע. ניתן לשלב את הזיקוקים עם אטרקציות נוספות בחבילת אטרקציה כוללת לאירוע שתספק חוויות נוספות לצד הזיקוקים המרהיבים.
בגלידה, חברה המתמחה באטרקציות לאירועים, נשמח לשלב מופע זיקוקים מלהיב ומשמח באירוע שלכם, ולהפוך אותו לחגיגה אמיתית.