להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

הפקות אירועים

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

הפקת אירועים היא מקצוע שמשלב יצירתיות, יכולות ארגוניות מוקפדות, סדר מופתי, ירידה לפרטים הקטנים, חוש עיצוב ודקורטיביות, תכנון כלכלי מדויק וניסיון רב שנים המביא עמו קשרים ענפים אל מול בעלי מקצוע בתחומים שונים.

כל אירוע מורכב משלושה משתנים בסיסיים עליהם יש לתת את הדעת, ובהמשך ניתן להוסיף עליהם אטרקציות שונות על מנת להעשיר את האירוע ולשמח את האורחים:
מקום- בבחירת המקום ישפיעו גודל האירוע, אופי המסיבה ואורחיה, ההפעלה המתוכננת, העיצוב הנדרש, עונת השנה ותנאי מזג האוויר ועוד.
ניתן לקיים אירועים בבית, בפארקים ציבוריים (עם קבלת האישורים המתאימים), במתנ"סים מקומיים או באולמות וגני אירועים. בשנים האחרונות חלחלה יותר ויותר האפשרות לשכירת וילה מפנקת או לופט מהודר כדי לתת מענה למסיבות קטנות ויוקרתיות.

בידור- תקליטן שיקפיץ את האורחים, הרצאה מרתקת, מופע מוזיקאלי מושך או קוסם עוצר נשימה, אחד מאלה או אחר מרשימה אין סופית של הפעלות ובידור צריך להיכלל באירוע על מנת להבטיח את הצלחתו.

אפילו במסיבות קטנות המיועדות למספר חברים/ חברות דוגמת מסיבות ימי הולדת או מסיבות רווקים/ רווקות, נהוג לשלב הפעלה מרתקת, החל משף פרטי המקפיץ את הארוחה יחד עם האורחות , שוקולטייר המעניק לאירוע ריחות סמיכים של שוקולד מתוק, או סקסולוגית משעשעת שחושפת סודות מחדר המיטות.

אוכל- לא עוד מספר מגשי בורקס ופלטת ירקות, בעולם האירועים של היום רמת הציפיות של האורחים עלתה וכן מגוון האפשרויות שמציע השוק. ארוחה מעוצבת, דוכני מזון מפתים, מלצרים רצים על מגשים נשואי כל טוב, העיקר שתהיה מחשבה על סוג האורחים והעדפותיהם, ושמירה על רמת מזון גבוהה, טריות וצורת הגשה מזמינה.

לאחר שנסגרו המשתנים הבסיסיים ניתן לשלב כיד הדמיון הטובה אטרקציות נוספות: צילום, צלם מגנטים, בלונים מעוצבים, עמדות משחק ומולטימדיה ועוד. חברה מקצועית להפקות אירועים תדע על פי אופי האירוע, כמות המוזמנים ובחיבור למארחים ובעלי השמחה, מה מהאטרקציות תתאים להעצמת השמחה ולחוויה משמחת לאורחים.

חברת גלידה, המחזיקה בניסיון רב בהפקת אירועים, תדע לשלב עבורכם את כל הנדרש לאירוע המושלם ולספק חבילת שירותים כוללת תחת קורת גג אחת.