להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

דוכני מזון

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

דוכני מזון


אוכל הוא כבר מזמן לא רק מוצר פונקציונאלי הנועד להשביע את הקיבה, ובוודאי לא כאשר מדובר באירועים. האוכל עם השנים השתלט על חיינו הן באיכותו וטעמו והן בצורת ההגשה שלו, ובכל הנוגע לאירועים הפך למסמר הערב בכל אירוע שהוא. לא רק בחתונות החליפו המטבחים המעוצבים והמשודרגים את רבע העוף ומנת הבורקס פטריות שהיו נהוגים בעבר, אלא גם באירועים קטנים, ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות (לא ביחד כמובן) האוכל הוא המרכיב הבולט בתכנון האירוע.

בתכנון תפריט למסיבה לפני ההתעמקות במנות שיוגשו יש לתת את הדעת על אופי האירוע, אפיון האורחים וסגנון המסיבה, ולמצוא את הדרך בה האוכל ישתלב במסיבה ולא יפריע לקיומה. במסיבות לילדים לרוב המפעיל של החלק הבידורי ינחה במפורש מתי לשלב את האוכל וכיצד, על מנת שהילדים לא יתעסקו במזון על חשבון ההפעלה. דרך מצוינת לשלב מזון באופן אטרקטיבי מחד גיסא ובזרימה טבעית ללא הפרעה מאידך גיסא, היא דוכני מזון.

אנשים רגילים לראות דוכני מזון ברחובות, בפארקים ובאירועים מיוחדים דוגמת חגיגות יום העצמאות, לונה פארק וכאלה. במקומות הללו דוכני המזון יהיו בתשלום, ולרוב לא מבוטל בכלל, מה שהופך את קיומם של דוכני מזון המגישים מזון לאורחים ללא עלות כמובן במסיבה, לאטרקטיביים במיוחד.
ניתן לשלב מספר דוכנים באירוע אחד, ולהתאים את כמות האוכל המוצע למספר המשתתפים וגילם, ביחס הגיוני. לדוגמא, במסיבת יום הולדת בה מרבית האורחים הם ילדים, ניתן לשלב מספר דוכנים המציעים מזון המותאם לילדים אך גם דוכן המציע מזון המתאים יותר למבוגרים, בשילוב בין מזון למתוקים: דוכן המבורגר, דוכן פיצה, דוכן טוסטים, דוכן תפוחי אדמה צלויים, דוכן נקניקיות, דוכן פנקייק, דוכן צמר גפן מתוק ועוד. כמובן שבחירה ושילוב הדוכנים נעשים בהתאם ותוך שמירה על כשרות הארוחה כולה על מנת לכבד את כל האורחים.

השילוב בין מזון חם וטרי המוגש ללא הגבלה באופן חופשי, משמח את האורחים ומעצים את תחושת השמחה, וחשוב לא פחות מכך, חוסך למארחים טרחה מיותרת בהכנת והגשת הכיבוד.
חברת האטרקציות לאירועים גלידה תשמח להעמיד לרשותכם מבחר עשיר של דוכני מזון ואף לייעץ לכם בנוגע לשילובים המומלצים וכמות הדוכנים ביחס לכמות האורחים.