להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

בר ממתקים

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

בר ממתקים


ילדים ומבוגרים, מגדול ועד קטן, כולם אוהבים מתוקים. שילוב של בר מתוקים באירוע נכנס תחת מספר קטגוריות, בניהן עיצוב האירוע, אטרקציה וכמובן כיבוד. את בר הממתקים ניתן לעצב על פי אופי האירוע והקונספט הכללי בו בחרו המארחים. כאשר מדובר בחגיגות ימי הולדת או מסיבות ילדים ניתן לשלב את עיצוב השולחן על פי העיצוב הכללי של האירוע: יום הולדת כדורגל, יום הולדת נסיכות, מסיבת סיום באווירת קיץ וכדומה. באירועים כאלה העיצוב כולו: המפות, המפיות, הכוסות והצלחות ישתלבו ויתמכו בקונספט הכללי.

באירועים שמיועדים למבוגרים העיצוב יהיה שונה וגם בחירת המתוקים תשלב מחשבה על עיצוב דקורטיבי וכיבוד איכותי. מפל שוקולד חם המפיץ ריח מתוק ומפתה, מפלי שמפניה המשדרים יוקרה ומבחר מעדנים ומגדנות מתוקים המעוצבים בקפידה. הדבר המשותף לכל שולחן ממתקים שעוצב בקפידה, ללא קשר לקונספט או לסוג האירוע הוא שבכולם ייקח זמן עד שהאורח הראשון יושיט את ידו להתכבד, מתוך חשש להרוס את השולחן היפה והמרהיב. למרות זאת, עולם כמנהגו נוהג, ובכל אירוע, יפה ככל שיהיה השולחן שיקבל את פני האורחים, גורלו להתחסל עד תום.

שני פרמטרים יקבעו את הצלחתו של שולחן המתוקים באירוע שלכם: הראשון שבהם הוא התפעלותם של האורחים. לא נדיר לראות אורים המתקרבים אל השולחן כדי להתרשם מיופיו, משילוב הצבעים המוקפד ומהעיצוב המושקע, ואף ממהרים לשלוף טלפונים ניידים, לצלם ולשתף בחוויה. השני הוא מבחן התוצאה, אין טעם בשולחן ממתקים מרהיב אם הוא לא מכיל ממתקי איכות. החכמה היא לעצב שולחן מפתה לא בעזרת צבעי מאכל בלבד, אלא בשילוב בין מני מתיקה מובחרים וטריים, בעיצוב דקורטיבי מרשים.

בר ממתקים ניתן לשלב בכל סוגי האירועים, כחלק מהקונספט הכללי, כתוספת, או כקינוח לארוחה. במרבית האירועים בר המתוקים נפתח למאכל לקראת סיום החגיגה, ועומד לתצוגה לאורך מרבית הערב. מומלץ לשלב בבר הממתקים גם מספר ממתקים ארוזים בעטיפות שקופות, מה שיאפשר לאורחים לקחת דבר או שניים כמזכרת (זמנית מאוד) ולכבד גם אחרים בכבודה המרשימה.

אצלנו, בגלידה הפקות אירועים יעצבו עבורכם שולחן עוצר נשימה, מתוק וססגוני בהתאמה אישית לכל אירוע.