להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

בלונים

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

בלונים


כבר מזמן עיסוק בבלונים אינו רק דרך לקשט מסיבות, ושרשרת בלונים בצבעים לא תואמים אינה קבילה כקישוט אפילו במסיבות הפשוטות ביותר. לפני הכל חשוב לשבור מיתוסים: בלונים אינם בהכרח לילדים ובלונים אינם בהכרח עגולים. לאחר שמבינים את שני אלה ניתן להתחיל להתייחס לבלונים כפי שהם: חומר ביד היוצר, אומנות.

הפעלות בבלונים אנו מכירים מימי הולדת ומסיבות ילדים, ומדובר בהפעלה שתמיד מצליחה. מפעילה הלבושה בבלונים, תפאורה מבלונים ובעיקר שילוב הילדים בפעילות בה כל ילד את כללי היסוד כיצד ניתן להפוך בלון לכובע, אביזר אופנה, תכשיט, חיית מחמד ובעצם לכל העולה על דעתו.

כאשר מדובר באירועים המיועדים גם למבוגרים דוגמת חתונה, בר / בת מצווה וכדומה, בלונים מהווים אטרקציה עיקרית על רחבת הריקודים. אנשים מבוגרים לפעמים זקוקים לאיזשהו טריגר על מנת להשתחרר, להשתטות וליהנות, ובלונים צבעוניים המעוצבים ככובעים, פטישים ואביזרים נוספים, המחולקים ברחבת הריקודים גורמים לכל אחד להושיט את היד ולקחת, גם אם הוא טוען שזה בשביל הילדים כמובן.

בלונים הם גם דרך מצוינת לייצר תפאורה מרשימה לכל אירוע. כחלק מהחגיגה, באירועים נהוג גם לייצר מסגרות בלונים ססגוניות שיאפשרו לאורחים להצטלם בתוכן, לקבל את האורחים בתוך שער מבלונים, לעצב ברכות בבלונים ועוד.

גם באירועים אינטימיים בלונים יכולים ליצור אוירה קסומה, רומנטית או אחרת לבקשת המזמין. הצעות נישואין רבות הפכו לרגע קסום שלא ישכח לאו דווקא בשל עוצמת האהבה או ההחלטה שתלווה את הזוג הצעיר לשארית חייהם, אלא גם בשל מאוד הבלונים שיצרו את התפאורה הנכונה לכל הללו.
לפני שבוחרים מפעיל בבלונים לאירוע שלכם כדאי להבין היטב במה אתם מעוניינים, האם בתפאורה מרשימה, בהפעלה לילדים, בהפעלה למבוגרים, ואולי בכולם ביחד? חשוב להתרשם מעבודתו של האומן המיועד הן בתמונות והן על ידי המלצות שונות. הפקת אירוע בסיוע חברת הפקת אירועים המתמחה באטרקציות לאירועים תבטיח לכם הפניה לבעלי מקצוע הראשונים במעלה, שכן הניסיון של החברות הללו מביא אותן לעבוד עם מיטב בעלי המקצוע ולרוב במחירים הוגנים.

חברת גלידה הפקות ואטרקציות לאירועים תשמח להציג בפניכם עבודות של אומני הבלונים אתם אנו עובדים בשיתוף פעולה, וסמוכים ובטוחים בכישוריהם וביכולתם להפוך כל אירוע לצבעוני ושמח יותר.