להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

אטרקציות לחתונה

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

אטרקציות לחתונה


הנתונים המתייחסים לאחוז הזוגות המתגרשים אינם משפיעים אפילו במעט על תעשיית החתונות, ובעיקר לא על ההשקעה המרובה הן בזמן תכנון האירוע, הן במאמץ וההתרגשות האופפים אותו והן בהשקעה הכלכלית הכבדה. זוג צעיר שמתחיל בתכנון החתונה לפחות פעם אחת במהלך התכנון שוקל לעבור הסבת מקצוע לתחום האירועים. ארגון חתונה הוא מאמץ לא פשוט המלווה בהתרגשות, ומאחר ומדובר בתהליך האורך לעיתים חודשים מומלץ להסתייע בגורמים מקצועיים שיביאו את ניסיונם המקצועי, היכרותם עם התחום ועם בעלי המקצוע הרבים המציעים את מרכולתם.

לאחר שנקבע התאריך לאירוע המיוחל, נבחר המקום המשלב באופן המושלם בין קרבה עירונית, מרחק סביר מכביש 6 למגיעים מרחוק ואווירת טבע מושלמת, וכן גויס התקליטן שמסוגל להרקיד אפילו את הסבתא בהליכון, נותר לבחור את האטרקציות המתאימות לאירוע. בתחום זה השמיים הם הגבול ומגוון האטרקציות המוצעות הוא רחב וחולש על תחומי המזון תוך שילוב דוכני מזון מלהיבים, הבידור, מופעים ראוותניים בכל הסגנונות, מתנות מגניבות לאורחים שכיבדו אתכם בנוכחותם ובמיטב כספם ותעסוקה לילדים שהוזמנו לאירוע, אולם לא ימצאו את עצמם בין הדודים המעונבים לריקודי השורות.

כאשר בוחרים את האטרקציות לאירוע כדאי לחשוב על גילאי המשתתפים והיחס הכמותי בין הגילאים. לאירוע שמרבית האורחים המוזמנים אליו הם מבוגרים, ניתן לשלב בר אקטיבי מקפיץ ומשמח על רחבת הריקודים, צילום מגנטים תמיד תהיה אטרקציה מבוקשת, שכן האורחים נהנים להצטלם ולקבל מזכרת מהאירוע בזמן אמת ודוכני מזון, כאשר בחתונה יתאימו דוכני המתוקים, שכן התקרובת העיקרית תגיע מן הסתם ממטבח האולם.

באירועים בהם ישנם ילדים ניתן לשלב בין מתקנים מתנפחים בכניסה לאולם או בשטח חיצוני רחב ידיים, על מנת לאפשר מרחב ולהימנע מתאונות, זאת במטרה להעסיק את הילדים הצעירים שתמיד שמחים להוציא אנרגיות ולהשתולל כחוק, ואילו לילדים המבוגרים שבחבורה ולבני הנוער שהוריהם הכריחו אותם לחלוק כבוד ולהפציע באירועים המשפחתיים, ניתן לשלב עמדות מולטימדיה הכוללות משחקים אהובים ומוכרים מקונסולות המשחקים, ושולחנות משחק שעל אף פשטותם, עשויים להפוך לכוכב המרכזי של הערב.