להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

אטרקציות לבת מצווה

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

אטרקציות לבת מצווה


מסיבת בת מצווה היא מסיבה משולבת המכילה אורחים מבוגרים, נערות מתבגרות לצד נערים וילדים. ההבדל המהותי בגיל הזה בין נערים לנערות גורם לנערות צעירות, הלומדות לראשונה את עולם הטיפוח והיופי, יושבות כגברות צעירות סביב שולחן האירוח וחוגגות ברחבת הריקודים, בעוד שנערים צעירים מסתובבים חסרי מעש, בוהים במכשירים הניידים במקרה הטוב, או מתקוטטים בניהם במקרה הפחות טוב.

אטרקציות לבת מצווה, המתאימות במיוחד לטווח הגילאים הללו, יכולות לעזור הן בחיבור בין בני הנוער המתארחים במסיבה והן במתן תעסוקה גם לאלה שאינם מתעניינים בריקודים או מתחברים להתרגשות מעצם המפגש.

באופן טבעי, בת מצווה הוא אירוע אליו מוזמנים גם בני משפחה מורחבת, בניהם לרוב יהיו גם ילדים קטנים, שגם אותם יש צורך להעסיק. טווח הגילאים הרחב באירועים משפחתיים עשוי להקשות בבחירת הבידור המתאים או האטרקציות הרלוונטיות ולכן כדאי להיעזר בשרותיו של איש מקצוע לצורך התייעצות, או בחברת הפקת אירועים מנוסה המכירה את האטרקציות השונות והתאמתן לגיל האורחים.

אטרקציה בולטת לאירוע בו רבים הילדים הצעירים הם מתקנים מתנפחים, המהווים פינה לשחרור האנרגיות ולהשתוללות, ומאפשרים להורים הצעירים לבלות, לרקוד ולאכול בהנאה, מבלי לחשוש לילדים הקטנים. מובן שמתקנים מתנפחים אינם רלוונטיים לילדים הגדולים יותר כאשר עבורם ניתן לשלב שולחנות משחק מסוגים שונים (כדורגל שולחן, הוקי אויר, פינג פונג, ביליארד וכדומה). את בני הנוער הרוטנים וזועפים תמידית ניתן לרצות באמצעות עמדות מולטימדיה שיגרמו למסכותיהם רעות המזג לנשור פלאים, ולהתלהבות חסרת גבולות ותורים ארוכים ליד העמדות. יתרונן של עמדות המולטימדיה ושולחנות המשחק הם שמדובר בפעילויות שיכולות לשלב יותר מילד אחד בו זמנית, לרוב במשחק של שניים וצפייה ועידוד של האחרים, מה שמייצר גם גיבוש וחוויות משותפות מהאירוע.

גם דוכני מזון מהווים אטרקציה המתאימה לבת מצווה, בעיקר כאלה המציעים מזונות טריים וריחניים החביבים על ילדים ונוער: פנקייקים, קרפים, תירס חם וכדומה. ובעבור האורחים הבוגרים המוזמנים לאירוע אין כמו האטרקציה המוכרת והאהובה בר אקטיבי, חלוקת שוטים של אלכוהול צבעוני ומתוק על רחבת הריקודים, להעצמת השמחה.