להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

אטרקציות לבר מצווה

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

אטרקציות לבר מצווה


בר מצווה הוא טקס מרגש של התבגרות, בו נער צעיר שלפניו עוד מספר שנים בטרם יהפוך למבוגר אחראי, לוקח על עצמו את האחריות למעשיו ולחייו מנקודת הזמן הזו. על מנת לחגוג את האירוע בצורה שמחה ומרגשת נהוג לערוך מסיבה גדולה הכוללת מגוון אטרקציות ליצירת חוויות וזיכרונות ולשלב כמובן אמירה אישית ונגיעה ערכית: נאום בר המצווה. כשם שנאום בר המצווה שינה את צבעו עם השנים, ובמקום נערים נבוכים שקולם טרם התחלף, המקריאים בקול נרגש תודות להורים ולמורים, אנו רואים כניסות ססגוניות של נערי בר המצווה על אופנועים, בתפאורות נושא מרהיבות, כשקולם הרהוט, שהוקלט מראש, נושא דברים מקוריים ומרגשים ומלהיב את משפחתו וחבריו.

כשם שהטקס המרכזי שודרג ואינו מסתפק עוד בסטנדרטים נמוכים, כך גם האירוע כולו. אירוע בר המצווה שייך לחתן השמחה, שמכיר היטב את אורחיו ומעוניין באירוע ייחודי ומהנה עבורם ועבורו. האטרקציות המוצעות לבר המצווה הן רבות, ולפני ההתלבטות המייגעת פשוט כדאי לבחון את הרכב האורחים, הסגנון האישי של נער בר המצווה והחוויות אותם ירצה לזכור מהמסיבה שלו.

מה שמאפיין במיוחד אירוע בר מצווה הוא השילוב בין דודות על עקבים המעוניינות לחולל על רחבת הריקודים ולשבת לפטפט על ארוחה טובה המוגשת לשולחן, לצד בני נוער פוחזים, שמעדיפים להיות בתנועה מתמדת ומעדיפים את הארוחה שלהם מטוגנת ומוגשת בפיתה. שילוב של דוכני מזון באירוע תיתן מענה מצוין כאשר למעוניינים יוגשו שניצלים, המבורגרים ונקניקיות חמות וריחניות, ואילו הקהל הבוגר יוכל לשבת וליהנות מהארוחה המסורתית ליד השולחן.

אטרקציות נוספות המתאימות לאירוע הן שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה. בין אם מדובר בעמדות המולטימדיה הססגוניות המציעות מגוון משחקים מקונסולות המשחקים האהובות, ובין אם בכדורגל שולחני, הוקי שולחן או ביליארד, אין כמו משחקים כדי לגלות שלא רק ילדים אוהבים לשחק, וגם כמה דודים ואורחים נוספים שמזמן נטשו את גיל ההתבגרות, עזבו בתואנת שווא את השולחן המשפחתי והשתלטו על המשחקים או יצרו תחרות מאתגרת עם בני הנוער, מולם לא היה להם סיכוי כמובן.

בגלידה- אטרקציות לאירועים ישמחו ליצור עבורכם חבילה אטרקטיבית המשלבת אטרקציות מהנות המותאמות במיוחד לבר המצווה.