להזמנות

054-74-74-926
מבצעים מיוחדים לחודשים הקרובים התקשרו ל 054-7474-926 לפרטים נוספים    אלפי אטרקציות מכל הסוגים, לילדים, למבוגרים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, מייצגים, דוכני מזון, בלונים זיקוקים ועוד...
מבצעי החודש

אטרקציות לאירועים

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5

אטרקציות לאירועים


אירועים נועדו לציין רגע משמעותי במיוחד ושמח בחיים, וככאלה, אנו מוכנים להשקיע זמן, מחשבה וכסף על מנת להפוך אותם למיוחדים ככל האפשר. בין אם מדובר ביום הולדת לילד (עולם אירועים עשיר באטרקציות בפני עצמו) ובין אם במסיבת רווקים/ רווקות, מה שירים את האירוע לגבהים אחרים אלו האטרקציות שתבחרו לשלב בו. בכל אירוע נצפה לאוכל ולמוזיקה, אולם מעבר לזה, אירועים שמחים באמת אלו אירועים בהם המארחים הפתיעו את אורחיהם באטרקציות מיוחדות.

כאשר מדובר בילדים, האטרקציות האהובות ביותר הן בובות ענקיות בדמויות מוכרות אשר מסתובבות בין הילדים, מתקנים מתנפחים המאפשרים לזאטוטים לקפוץ ולהשתולל ולפרוק את האנרגיות ושמחת החיים שלהם מבלי שאף אחד יהיה מוטרד מכך ובלונים מעוצבים המשולבים במקום הן לקישוט והן להפעלה.

באירועים עסקיים נהוג ונכון לשלב הנאה לצד ערך מוסף. סדנאות נושא מעשירות, מופעי סטנד- אפ קומדי או מופעים מוזיקאליים והרצאות מרתקות בתחומים שונים. מרבית הארגונים בוחרים דווקא הרצאות בתחום ההתפתחות וההעצמה האישית ופחות בתחום העיסוק המקצועי שלהם, וזאת על מנת לספק ערך מוסף לצד הנאה לעובדים.

מסיבות רווקים ורווקות הן טרנד שדובר עליו רבות, והאטרקציות המוצעות עבורן הן רבות. פתיחה בקלפי טארות, ערבי קריוקי, סדנאות בתחומים בישול, גרפולוגיה, מיסטיקה ועוד. לרווקות במיוחד מומלצת סדנת סקסולוגית, שמשלבת שיח פתוח באמצעות הומור וכמה עצות טובות לכלה הטריה ולחברותיה.
צילום מגנטים היא אטרקציה ראויה ומתאימה לשני המינים ולכל הגילאים. האורחים נהנים לראות את עצמם בתמונות שצולמו זה עתה ולקבל מזכרת מהאירוע לביתם. גם אוכל יכול להפוך לאטרקציה, כאשר לא מסתפקים בהגשת המנות המסורתיות לשולחן אלא משלבים דוכני מזון חם, טרי וריחני כחלק מהאירוע. אין צורך באירוע בסדר גודל של יום העצמאות על מנת לשלב דוכני מזון, וגם בגינה ביתית גדולה ניתן להזמין דוכן נקניקיות, דוכן המבורגר, דוכן שניצל, דוכני פנקייק ועוד.

באירועים למבוגרים האלכוהול יכול להוות אטרקציה כאשר הוא מוגש בצורה חווייתית דוגמת בר אקטיבי המשלב ריקודים ואלכוהול על רחבת הריקודים, וזאת כמובן לאלה שאינם נוהגים לאחר מכן.
גלידה – הפקות אירועים, מציעה את כל האטרקציות המדוברות ורבות נוספות הניתנות על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום תוך התאמה מלאה לצורכי האירוע שלכם.

אטרקציות לאירועים יכולים לעשות לכם את כל האירוע, אל תחשבו פעמיים והתקשרו אלינו לבחירת האטרקציות המושלמות לאירוע שלכם